У Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області новий очільник (ФОТО, ВІДЕО)

Юрія Тренкіна обрали головою ГО «Федерація дзюдо та боротьби самбо Черкаської області» (ФОТО)

Фото: "ВиЧЕрпно"

besplatka_728_90_ukr

Депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна обрали головою ГО «Федерація дзюдо та боротьби самбо Черкаської області». Представлення відбулося сьогодні у спортивному комплексі «Манеж».

До цього на відповідній посаді працював Вадим Льошенко. Він подав заяву на звільнення у зв’язку з тим, що почав працювати за межами Черкаської області. Відповідно до постанови, обрати на посаду голови можна будь-яку дієздатну особу, яка є громадянином України.

На сьогоднішньому засіданні Юрій Тренкін повідомив, що найбільшою проблемою обласної Федерації дзюдо та боротьби самбо є низька фінансова спроможність та недостатнє матеріально-технічне забезпечення.

- Я маю чітку стратегію розвитку дзюдо в області. У нас є талановиті діти та одні із найкращих тренерів, тому потрібно вирішувати проблему із низьким рівнем заробітної плати тренерів, систематизацією і структуризацією роботи установи. Я намагатимуся скерувати всі зусилля задля вирішення цих проблем, — підкреслив Юрій Тренкін.

Юрія Тренкіна обрали головою ГО «Федерація дзюдо та боротьби самбо Черкаської області» (ФОТО)

Фото: «ВиЧЕрпно»

У свою чергу Заслужений тренер України та заступник голови обласної Федерації дзюдо та самбо Володимир Римар наголосив, що наразі головною метою є розвиток і популяризація дзюдо і самбо в Черкаській області.

- У перекладі з японської мови дзюдо означає гнучкий шлях до перемоги. Потрібно розуміти, що це не просто вид спорту, а ще й глибока філософія. З усіх видів спорту дзюдо займає друге місце за своєю популярністю, поступаючись лише футболу. Черкащина славиться своєю кількістю майстрів спорту, призерів України та міжнародних змагань, тому розвиток дзюдо і самбо є актуальним питанням для нашого регіону, — зауважив Володимир Римар.

First1

Можливо Вас зацікавить