У Головному центрі в Оршанці завершилась підготовка мінометників

3
besplatka_728_90_ukr

У Головному центрі підготовки особового складу успішно завершив підготовку персонал мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування Сумського прикордонного загону.

Навчання відбувалось за програмами підготовки обчислювачів, розвідників та фахівців мінометних розрахунків. В ході підготовки прикордонники практично навчились виконувати прийоми та команди під час зайняття командно-спостережного пункту та вогневої позиції, визначати цілі, здійснювати підготовку даних для стрільби, наводити міномети на цілі та змінювати вогневі позиції.

Завершаючим етапом підготовки стали бойові стрільби з виконанням завдань 1а «Ураження нерухомих цілей напівпрямою наводкою мінометом» , 3 «Ураження нерухомої спостереженої і неспостереженої цілі вогнем із закритих вогневих позицій з пристрілюванням» та способом повної підготовки. По завершенню стрільби прикордонники мінометної застави виконали всі завдання. Керівництво Головного центру задоволене результатами підготовки прикордонників та вітає усіх із успішним закінченням курсу.

2

5

6

За інформацією прес-служби Головного центру 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить