Поширити

У Каневі припиняють роботу школи та дитячі садочки, зупиняють рух громадського транспорту

У Каневі припиняють роботу школи та дитячі садочки, зупиняють рух громадського транспорту

З 00 год. 00 хв. 14 вересня у Каневі запроваджується «червона» карантинна зона, що передбачає посилення протиепідемічних заходів. Відповідне рішення ухвалили 10 вересня під час засідання державної комісії з питань ТЕБ та НС. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відтак школи, дитсадки та позашкільні установи припиняють свою роботу з 14 вересня. Обмеження стосується  всіх закладів освіти, розташованих на території міста, в тому числі, Канівського коледжу культури і мистецтв та Канівського ВПУ. Школи на цей час переходять на дистанційне навчання.

«Серед школярів міста на сьогодні 5 хворих. Також діагноз COVID-19 підтверджено у двох вчителів. Ми всі засмучені, звісно, але готувалися до цього. Дистанційне навчання – процес непростий, є певні труднощі», – повідомила начальник відділу освіти Надія Голда.

Під час сьогоднішнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на наступні 14 днів вступають в силу обмеження відповідно до Постанови КМУ №641 від 22 липня 2020 р, зокрема:

– заклади освіти закриваються з 14.09 та переходять на дистанційне навчання;

– громадський транспорт по місту припиняє свою роботу. Міжміське та міжрайонне сполучення працюватиме;

– всі масові заходи до Дня міста скасовуються;

– перевезення медиків організовується відповідно до потреб;

– заклади громадського харчування припиняють роботу, дозволяється доставка;

– припиняють роботу спортзали, фітнес-центри, заклади культури.

«Карантинна зона вводиться на два тижня, після чого ситуацію буде переглянуто. Потрапили ми до «червоної» зони, оскільки за останні 2 тижні в місті захворіло 50 осіб», – повідомив керуючий справами Володимир Святелик.

Реклама