У колишньому кінотеатрі «Мир» незабаром з’являться дві нові спортивні зали

kinoteatr-myr3
престо 728_90_ранкова кава

У приміщенні колишнього кінотеатру «Мир» наразі повним ходом йдуть ремонтні роботи. Вже незабаром там мають з’явитися дві нові спортивні зали для занять гімнастикою на першому поверсі та тенісом і бадмінтоном на другому.

kinoteatr-myr8

kinoteatr-myr6

kinoteatr-myr7

kinoteatr-myr2

На ці роботи з державного бюджету було виділено 4 млн грн, а з міського на умовах співфінансування — 2 млн грн. Виділення коштів саме з державного бюджету лобіював нардеп від Черкащини Олег Петренко, який сьогодні разом із секретарем міськради Олександром Радуцьким оглянули хід ремонтних робіт.

kinoteatr-myr

- По цьому об’єкту я задоволений темпами і динамікою виконання робіт, — зауважив нардеп. — По іншим об’єктам, на які також виділялися за мого сприяння кошти з держбюджету, більше проблем. Дуже б не хотілося, щоб кошти, які вибивалися так нелегко, повернулися в державу.

Очікується, що роботи будуть завершені до кінця цього року, або на початку наступного, в залежності від погодних умов.

Колись це приміщення хотіли продати, наразі ж займатися спортом в ньому безкоштовно зможуть черкаські діти.

- Колись тут був кінотеатр «Мир», потім будинок культури імені Кулика, а потім тут не було нічого і будівлю законсервували. Її пробували продати, але ніхто не купив, тому виникла ідея зробити тут спортивні зали для занять наших діток. Оскільки наразі гостро стоїть питання із спортивною залою для гімнастики в «Спартаку», то було прийнято рішення зробити тут ще один зал для гімнастики, — розповів заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов.

kinoteatr-myr5

Ще 4 млн грн має бути виділено з державного бюджету на спортивне обладнання. Наразі ці кошти ще не зайшли в бюджет Черкас.

- Щоб у цьому приміщенні з’явився зал спортивної гімнастики, для цього недостатньо зробити дах, стіни і підлогу. Це в першу чергу дуже коштовне професійне знаряддя, адже це безпека дітей. Тому ще на 4 мільйони гривень через систему «Прозорро» буде закуплено інвентарю для дитячо-спортивних шкіл міста, в тому числі на три мільйони буде закуплено й інвентарю саме для залу спортивної гімнастики. Серед цих коштів і рушниця для ДЮСШ №2, — розповів Олег Петренко.

kinoteatr-myr34

Проте цієї суми навряд чи вистачить, щоб в повній мірі закупити все необхідне обладнання, тому місту доведеться ще близько 2-х мільйонів гривень дофінансовувати, щоб повністю обладнати два нових спортивних зали.

- Якщо ми будемо бачити, що не вистачає коштів, то місто обов’язково долучиться, — пообіцяв Олександр Радуцький.

До слова, загальна сума субвенції, залучена нардепом Олегом Петренком з державного бюджету на Черкащину, складає 22 млн грн. Це запасне поле на Центральному стадіоні, об’єкт на Чорновола, 54, де буде зала спортивної гімнастики, 3,5 млн грн на придбання медичного обладнання в Третю міську лікарню, 500 тис. грн на капітальний ремонт ЗОШ №3 та ін. По всім цих об’єктах йде співфінансування з міського бюджету.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить