У майже 50 навчальних закладах області виявили хворих на коронавірус

Для учнів 6-10 класів розроблено спеціальні уроки про COVID-19
besplatka_728_90_ukr

У 42 навчальних закладах Черкаської області виявлені хворі на коронавірус, протягом дня, 14 вересня, ще 7 навчальних закладів підтвердили, що мають хворих на COVID-19. Понад 50 класів пішли на самоізоляцію. На цьому наголосила начальниця управління освіти та науки Черкаської ОДА Ольга Чепка у ході сьогоднішньої пресконференції.

- Наприклад, Канів знаходиться у червоній карантинній зоні. Це значить, що всі навчальні заклади переходять на дистанційну форму навчання. Усі заклади, які знаходяться у помаранчевій зоні, не потребують дистанційної форми навчання, але мають дотримуватися усіх заходів застереження. Заклади у жовтій і зеленій зоні працюють у звичному режимі, — відзначила головна освітянка області.

У свою чергу начальниця управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова зауважила, що Черкаська область залишаєтья регіоном із значним поширенням коронавірусної інфекції.

Найвищий рівень захворювання спостерігається у містах Черкаси, Сміла та Корсунь-Шевченківському та Канівському районах.

Також вона поінформувала, що за час карантину одужало майже 1400 осіб, померло 43 особи, серд них — 1 медичний працівик.

- Наразі 998 осіб отримують лікування у закладах області, на стаціонарнмоу лікуванні — 123 особи. Заповненість ліжок складає понад 52 %, тому ми проситимемо, щоб ще дві лікарні — Корсунь-Шевченківську і Першу міську лікарню Черкас включили до медзакладів першої хвилі, — відзначила пані Кошова.

Відзначимо, станом на 14 вересня в області зафіксовано 84 нові випадки захворювання на коронавірус.

First1

Можливо Вас зацікавить