У міськраді не знають, куди приткнути стелу «Я люблю Черкаси»

stela
start-728x90-animated

Стелу «Я люблю Черкаси» вже виготовили, проте не знають, що з нею робити. Під час засідання виконкому секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик підняв питання про те, де її розмістити для зберігання, бо підприємець, який виготовив конструкцію, відмовляється її зберігати, адже не має на те дозвільних підстав.

Рішення на її встановлення у Черкаській міській раді також досі немає. А в КП «Дирекція парків» немає території, де її можна розмістити, щоб вона була під наглядом.

- На сьогодні місця встановлення стели не визначено. Останнім запропонованим місцем був парк «Сосновий бір», але депутатами було проголосовано не встановлювати її на підставі петиції, — сказав директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

20180406_093402

Окрім Соснового бору була пропозиція розмістити стелу на дамбі біля села Панське, але Черкаська ОДА відмовилася від цієї ідеї. Тому Cтойко пропонує встановити її на в’їзді у місто.

Коштів на встановлення стели теж немає. Орієнтовно на це потрібно 190 тисяч гривень.

- Це дуже серйозна конструкція. Тому фундамент потрібно робити такий, щоб ці букви нормально стояли, щоб нікого не привалили, — сказав Володимир Стойко.

20180406_090300

До відома, Комбінат комунальних підприємств заплатив за виготовлення всього напису близько 198 тисяч. Одна буква важить 300 кг та має висоту 2 м. Довжина напису — 32 м.

Ярослав Нищик сказав, що потрібно визначитися спочатку, де її розмістити для зберігання та охорони. Перевезення конструкції лягає на плечі КП «Дирекція парків», але підприємець, який виготовив стелу, готовий перевезти її за свій рахунок.

На думку Ярослава Нищика, на КП «Черкаська служба чистоти» є достаньо місця для зберігання стели, де вона й охоронятиметься. Тому члени виконкому вирішили назначити робочу нараду про надання доручення КП на її зберігання.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить