У монастирищенській лікарні хірургічне відділення закрили на карантин

37842957_2003317996647338_4799619235951149056_o
besplatka_728_90_ukr

На Монастирищині зафіксовано 4 нові випадки захворювання на коронавірус, серед них – пацієнт та лікар хірургічного відділення. Тож відтепер до 21 серпня хірургічне відділення перебуватиме на карантині, про це повідомляє «Алекс».

Пацієнтка проходила стаціонарне лікування у зв’язку із захворюванням на гострий лімфаденіт. За процедурою лікування у стаціонарі, у жінки взяли мазок на дослідження ПЛР. 7 серпня прийшов результат — він виявився позитивним. На той час пацієнтку вже виписали із стаціонару. Відтак, з метою вчасного реагування на можливе поширення гострої вірусної хвороби, встановили коло контактних осіб та взяли мазки на дослідження. Вже в суботу прийшли чергові результати ПЛР, серед яких один позитивний – у лікаря відділення. Наразі він перебуває на лікуванні в Уманській інфекційній лікарні.

Адміністрація лікарні ухвалила рішення на 14 днів (з 7 по 21 серпня) закрити хірургічне відділення на карантин. Тому на ізоляції у відділенні впродовж цього часу залишатиметься 21 пацієнт. І це не лише ті, хто лікується, а й ті, хто вже мав би відправитися на виписку. Через 14 днів після введення карантину у відділенні, у всіх пацієнтів та 18 осіб медперсоналу повторно візьмуть мазки на ПЛР. Наразі ситуація в лікарні контрольована.

Відповідно, нових пацієнтів до хірургічного відділення у цей період не прийматимуть, не проводитимуть і планових хірургічних оперативних вручань. У відділення не впускають сторонніх осіб та відвідувачів. Проводяться всі необхідні протиепідемічні заходи. Для нових ургентних пацієнтів хірургічного та травматологічного профілів виділили 2 палати у терапевтичному відділенні. Решту пацієнтів, за необхідності, прийматиме Уманська лікарня.

First1

Можливо Вас зацікавить