«У невмілого руки не болять». Тамара Пархоменко — жінка, яка вміє все (ВІДЕО)

25734198_1746904318952083_9102447164697282695_o
besplatka_728_90_ukr

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства і кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Талант може виявитись у різних сферах людської діяльності — наша ж героїня має хист до всього.

Тамара Пархоменко — жінка з села Білозір’я, що на Черкащині. Вона з тих, хто вміє собою надихнути інших, адже окрім виховання п’ятьох дітей, ще вміє шити вечірні сукні, виготовляти вироби з дерева та власноруч будувати і облаштовувати свій будинок.

Жінка мала звичайне дитинство, після школи пішла навчатися за фахом «Кравець з умінням розкрою». Проте пані Тамара згадує, що хист до рукоділля у неї прокинувся ще змалечку:

«Шила я з дитинства — тільки голку навчилась в руках тримать, так я вже і шила. Мамі багато речей допомагала «дошивать». У 12-13 років я вже носила речі, які зробила собі сама, і на випускний я плаття теж пошила сама».

Наразі жінка створює та продає вечірні та весільні сукні. Вдома має власне мініательє та гардеробну кімнату, де розміщує усі вироби.

На весілля їм із чоловіком Олександром подарували будинок, але він був дуже старим — йому на той час було років 100.  Тому вони не хотіли вкладати кошти в цей дім, натомість постійно знімали квартири. Тамара згадує, що за п’ять років вони здійснили дев’ять переїздів. Згодом подружжя таки вирішило відбудовувати сторічний будинок і жити там.

«У перший рік ми заклали фундамент навколо хати, а стара хата залишилась всередині, тоді ми збудували всього метр. Потім ми вирішили, що чоловік займатиметься городами, а я переходжу на будівництво. І поки вони в полі, я дах робила. Як переїхали в хату, довелось і плитку самій вчитись класти. Прийшлось у цьому житті все вміти самим робить, тому що у невмілого, кажуть, руки не болять», — згадує Тамара.

Коли справа дійшла до меблів, жінці стало цікаво і вона почала вчитися працювати на столярному станку.

«Думаю, я ж хочу собі кухню мати, тому спробую! Спочатку було страшно, бо там на станку така пилка велика стоїть і це все-таки не жіноча справа, але згодом я переборола свій страх і на 8 березня мені подарували новий станок, на якому я працюю донині», — розповіла пані Тамара.

Облаштовувати будинок родина почала у 2013 році, а продовжують роботи і до сьогодні. Жінка самостійно виготовляє ліжка, столи, тумби тощо. Всім своїм талантам, каже жінка, вона завдячує Богові.

Більше про Тамару Пархоменко дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить