У одному з мікрорайонів Черкас з’явиться спортивний парк за 60 млн грн

5
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні в Черкаській міській раді презентували проект нового спортивного парку, який має розташуватися в мікрорайоні Лісовий. 

Спортивний межі

Проектом парку передбачено, що на його території будуть розміщені велодоріжки та велопарковки, мотузковий майданчик, скейт-парк, майданчик для пейнтболу, футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, два корти для великого тенісу. Окрім того, передбачено розміщення літнього театру та кафе.

1

2

3

4

За словами одного з ініціаторів створення парку Руслана Зорі, ідея виношувалася вже давно. Тим паче, що для цієї частини міста розташування цього об’єкту дуже актуальне.

- До 2012 року це була безгосподарська ділянка в мікрорайоні Луначарський. Там люди займалися спортом і пробіжками ще в 70-80-х роках. Мабуть, завдяки цьому і з’явилася ідея створити там парк. У 2004 році там було змінене цільове призначення цієї ділянки на природно-заповідний фонд. Далі ми розробили концепцію по створенню цього парку. Ідея в тому, що праву зону створити для більш спокійного відпочинку, ліву — для більш спортивного, — пояснив депутат міськради Руслан Зоря.

8

7

6

9

Просили про створення паркової зони в першу чергу жителі мікрорайону, які підтверджують, що раніше там була необлагороджена територія.

у «Дирекції парів» обіцяють, що дерева зрізатимуть по мінімуму.

- Якщо дерева і будуть зрізатися, то тільки з дотриманням відповідних дозволів. Але ми максимально будемо намагатися їх зберегти, — зауважив керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

Будівництво цього парку коштуватиме 60 млн грн.

- Ми можемо застосувати декілька надходжень, щоб зібрати цю суму, — міський, обласний чи державний бюджет, а також можна залучати кошти спонсорів, — додав Володимир Стойко, зауваживши, що про терміни будівництва парку важко говорити. Все залежить від наявності коштів. Якщо буде вся сума, то новий парк може з’явитися вже через рік.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить