У Смілі сесія міської ради не відбулася вже вдвадцяте

smila
besplatka_728_90_ukr

Двадцята спроба провести четверте пленарне засідання 122-ї сесії Смілянської міської ради завершилася безрезультатно – зареєструвалося лише 13 депутатів. Міський голова Олексій Цибко занепокоєний ситуацією, адже неодноразово намагався знайти різні шляхи з розблокування роботи міськради. Про це повідомляють «Новини Черкас».

Міський голова днями три рази поспіль скликав засідання постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, роботи базових галузей народного господарства та розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, торгівельного і побутового обслуговування, виробництва товарів народного споживання. Проте всі обговорення і запропоновані компроміси виявились безрезультатними.

Група депутатів-опозиціонерів продовжує наполягати на прийнятті лише їхнього варіанту розподілу міського бюджету, який включає не тільки виплату заробітної плати медичним працівникам, а й видатки на інші витрати, поточні капітальні ремонти.

Крім того, вони пропонують на деякі об’єкти виділяти лише 30% від загальної вартості робіт, а оголошувати тендерну закупівлю на повну вартість робіт з доповненням коштів у 2021, що суперечить чинному законодавству.

First1

Можливо Вас зацікавить