У Соснівці може з’явитися житловий комплекс з багатоповерхівками, таунхаусами та котеджами

4
besplatka_728_90_ukr

Департамент архітектури та містобудування ініціює проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації, зокрема, для внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси.

3

2

5

Відзначимо, згідно техніко-економічних показників, у комплексі, появу якого і виносять на громадське обговорення, загальна площа якого становить 123264 кв. м, будуть розміщуватися 3 багатоповерхівки на 12,16 та 21 поверх, які розраховані на 1598 осіб. Окрім того він міститиме 8 котеджів, 24 таунхауси, будинки клубного типу, торговий центр, автостоянки та гаражі.

1

- Так і уявляю собі тиху Соснівку з додатковим населенням у 1598 людей-мешканців багатоповерхівок, які заглядають у суддівські та прокурорські маєтки, — прокоментував імовірну появу нового житлового комплексу в Соснівці начальник відділу містобудівного кадастру та ГІС управління планування та архітектури Федір Балаба.

6-sosnivka

7-sosnivka

Проект виконаний архітектором ФОП Чеберяк Юрій Вікторович (м. Черкаси) у співавторстві з ТОВ «Архітектурне бюро «Сергій Бабушкін» (м. Київ) на замовлення департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Черкаської міської ради від 22.12.2016 № 2-1591.

Метою внесення змін до детального плану території є уточнення функціонального призначення земельної ділянки по вул. Менделєєва, 4 у відповідності до актуальних містобудівних потреб інвестора-забудовника.

Ознайомлення із детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Черкаської міської ради у відділі містобудівного кадастру та ГІС в к. 319 з 26 грудня 2016 року по 10 січня 2017 року.

Також із графічними та текстовими матеріалами містобудівної документації можна буде ознайомитися на офіційній Інтернет-сторінці Черкаської міської радиwww.rada.cherkasy.ua в розділі «Розвиток міста» або за посиланням: http://www.rada.cherkasy.ua/ua/text.php?s=8&s1=321&s2=512.

Пропозиції до проекту детального плану території подаються на адресу департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради у письмовій формі в період з 26 грудня 2016 року по 10 січня 2017 року.

First1

Можливо Вас зацікавить