Черкаські депутати закликають уряд продовжити виплати для ВПО
Добровольцям із Черкас виплачуватимуть щорічну допомогу в розмірі 30 тисяч гривень
У Черкасах кухарям дитячих садочків збільшать зарплату
Жителів Чигиринщини закликають сьогодні зустріти Героя “живим” коридором
Агапова вийшла зі складу земельної комісії
Сесія Черкаської міської ради (НАЖИВО)
Протягом лютого понад 400 черкащан захворіли на віспу
На Золотоніщині висадили три тисячі сіянців сосни
Понад 260 черкащан отримали мікрогранти на власну справу
Черкаська область посідає девʼяте місце за рівнем захворюваності на туберкульоз в Україні
За минулу добу Сили оборони ліквідували 1030 окупантів
Майстер-клас “Наукове літо” провели для близько 100 освітян Черкащини
Сергій Куліш виборов “золото” на Чемпіонаті України
- Видання Вичерпно
- Новини
- У Степанецькій громаді оголосили результати місцевих виборів
У Степанецькій громаді оголосили результати місцевих виборів
Степанецька сільська територіальна виборча комісія оприлюднила постанову «Про встановлення та оприлюднення результатів місцевих виборів 25 жовтня 2020 року щодо обрання голови Степанецької сільської ради ОТГ та депутатів Степанецької сільської ради». Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької сільської територіальної виборчої комісії.
Головою Степанецької сільської ради ОТГ обрано Яременка Олександра Івановича з кількість голосів – 2133, що становить 79,33 відсотка від загальної кількості виборців, які взяли участь у голосуванні (2729).
Депутатами Степанецької сільської ради обрано:
Авраменко Дем’яна Миколайовича – 7 округ, 66 голосів;
Балинську Валентину Іванівну – 3 округ, 129 голосів;
Буслю Аллу Василівну – 5 округ, 123 голоса;
Вовчинську Наталію Миколаївну – 1 округ, 325 голосів;
Горшкодер Ольгу Василівну – 6 округ, 38 голосів;
Дудку Наталію Іванівну – 1 округ, 19 голосів;
Житарєву Олену Борисівну – 4 округ, 121 голос;
Заїку Світлану Анатоліївну – 2 округ, 26 голосів;
Зуб Тетяну Іванівну – 3 округ, 113 голосі;
Коваль Ігоря Ксенофонтовича – 5 округ, 60 голосів;
Крикун Олену Григорівну – 5 округ, 55 голосів;
Ласкаву Віру Петрівну – 1 округ, 35 голосів;
Мороз Яніну Леонідівну – 6 округ, 67 голосів;
Ракоїда Руслана Володимировича – 7 округ, 51 голос;
Савчука Сергія Яковича – 4 округ, 106 голосів;
Святуна Михайла Васильовича – 4 округ, 139 голосів;
Столяр Майю Борисівну – 3 округ, 92 голоса;
Танісієнко Олександра Володимировича – 5 округ, 68 голосів;
Трофимчук Лесю Миколаївну – 2 округ, 60 голосів;
Чугреєва Сергія Івановича – 2 округ, 47 голосів;
Якущенко Тетяну Вікторівну – 7 округ, 47 голосів;
Яременка Станіслава Івановича – 2 округ, 132 голоса.