У центрі Черкас Кузьму Скрябіна згадали у його піснях

besplatka_728_90_ukr

На Європейській площі Черкас зібралися шанувальники творчості Андрія Кузьменка, щоб у його піснях ще раз згадати про непересічного, беззаперечно талановитого та небайдужого до долі власної країни сина свого народу, справжнього патріота й українця.

У виконанні талановитих молодих виконавців прозвучали улюблені для багатьох пісні українського співака, життя якого так несподівано обірвалося цього року.

01

Розпочався концерт пам’яті піснею «Не стидайся — то твоя земля, не стидайся — то Україна».

 — Сьогодні всі черкащани зібралися тут, щоб вшанувати пам’ять видатного музиканта, громадського діяча і співака Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін». Ця акція покликана ще раз згадати його і показати ту підтримку, якою він завжди ділився із своїми шанувальниками. Акція ініційована благодійним фондом «Люди сильні духом» за підтримки Черкаської міської ради. Це в жодному разі не комерційний захід. Це — концерт-шана. Такі концерт-тури пройдуть і в інших містах України — Хмельницькому, Чернігові та інших невеликих містечках, - розповів організатор акції, громадський діяч Владислав Вітер.

05

Вшанувати своїм талантом пам’ять талановитого музиканта прийшли і черкаські танцювальні гурти NON STOP та «Red Shadows». Останні виконали зворушливу композицію на пісню Кузьми «Мовчати», отримавши від глядачів гучні оплески та схвальні відгуки.

04

07

08

09

У виконанні молодої скрипальки прозвучали пісні друга Скрябіна — вокаліста гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

06Наприкінці заходу усі разом виконали  пісню Скрябіна «А пам’ятаєш?» (Місця щасливих людей).

02

First1

Можливо Вас зацікавить