У центрі крові чекають донорів і в період карантину

У центрі крові чекають донорів і в період карантину
besplatka_728_90_ukr

Черкаський обласний центр служби крові у період карантину продовжує працювати у штатному режимі. Донорів приймають згідно зі звичним графіком.

– Під час епідемій жінки продовжують народжувати дітей, пацієнти з хронічними та онкозахворюваннями продовжують невідкладне лікування, діти борються з раком, лікарі здійснюють невідкладні операції. Трапляються дорожньо-транспортні пригоди, різного роду аварії, пожежі тощо. Тобто запаси крові мають поповнюватися і під час карантину, адже переливання компонентів крові потребує приблизно така ж кількість людей, як і в інший час. При цьому термін придатності крові є обмеженим – тобто навіть якщо б ми наперед знали про карантин, ми б не змогли зберегти її про запас, – зазначає заступник директора Черкаського обласного центру служби крові Ярослав Березань.

В обласному центрі служби крові раді кожному донору. Тут дотримуються всіх правил дезінфекції та стерильності. А ще наголошують: людство ще не придумало штучного замінника крові, а тому життя багатьох людей залежить від соціальної відповідальності кожного потенційного донора.

Можливо Вас зацікавить