«У ворогів є обличчя»: Дмитро Кухарчук прокоментував кадрові призначення в обласній раді (ВІДЕО)

Безымянный
besplatka_728_90_ukr

Очільник обласного осередку ПП «Національний корпус»  Дмитро Кухарчук в студії «ВиЧЕрпно» розповів про те, чому вони виступають проти того, щоб представники від партії ОПЗЖ, за яких проголосувала частина черкащан, були представлені у виконавчих органах влади  та кого «Національний корпус» Черкащини підтримає на політичній арені області.

Представники політичної партії «Національний корпус» були присутні на сесії під час голосування  за заступників міського голови, де серед кандидатів був і представник ОПЗЖ. Для активістів тоді було важливо, аби Олег Кашко не отримав посаду в міській раді. Зрештою, голосів для отримання посади йому не вистачило. Дмитро Кухарчук вважає, що представникам проросійської партії місця у виконкомі немає і бути не може.

У Черкаській обласній раді склалася цілком протилежна ситуація: на минулій сесії облради представника партії ОПЗЖ Володимира Доманського депутати підтримали. Він став заступником Анатолія Підгорного, отримавши 45 голосів «за». На своїй сторінці у «Фейсбуці» Дмитро Кухарчук розкритикував таке рішення, відзначивши, «що у ворогів є обличчя».

Безымянный

«Я впевнений, що саме голова в першу чергу несе персональну відповідальність. Підгорний (голова Черкаської обласної ради — ред.) весь час позиціонував себе як патріотична людина. Але ми бачимо результат… Якщо сьогодні ми прокинулися з розумінням того, що заступником голови Черкаської обласної ради може бути представник проросійської партії, в той час, як із Росією у нас йде війна, то завтра цілком прийнятною є кандидатура Бойка на посаду президента України», — наголошує Кухарчук.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео: 

First1

Можливо Вас зацікавить