«Українська політика нагадує неандертальця, вона приречена на загибель»: майбутній кандидат у Президенти України Роман Безсмертний

KOS_7605
besplatka_728_90_ukr

5 жовтня до Черкас із відкритим діалогом завітав майбутній кандидат в Президенти України Роман Безсмертний. Він провів зустріч-дискусію «Якої ми хочемо України» та поспілкувався з журналістами під час прес-конференції на тему «Чому я йду в Президенти».

– Головне для мене під час таких зустрічей відчути – яким люди бачать своє майбутнє і перевірити власні думки під час живого спілкування. Я не бачу іншої політики, крім політики діалогу між представниками влади і громадою. Тільки в такий спосіб політика може бути замовленою суспільством, а не визначеною кулуарами. Дуже важливо, щоб дії влади спиралися на волю людей. Є Черкаси і є черкаська земля, яка має своє бачення того, якій бути Україні, — наголосив на початку прес-конференції Роман Безсмертний.

KOS_7557

Одним із основних меседжів майбутнього кандидата в Президенти було те, що нині потрібно перезаснувати державу, адже полагодити вже нічого неможливо, а у новій державі головною цінністю має стати людина.

«Просто реформувати і лагодити вже нічого неможливо. Треба створювати все з нуля. Будувати. Потрібне повне перезаснування держави і нова якість політики», – впевнений Безсмертний.

Також дуже важливо не забувати, що Україна перебуває у стані війни – і це, нарешті, має усвідомити весь інститут держави. Тому, на думку політика, ті ж навчання в Азовському морі, мають стратегічне значення.

– Це демонстрація сили ймовірному противнику, а точніше ворогу, який починає нарощувати збройний потенціал в акваторії Азовського моря. І для того, щоб він розумів, що при спробі прямої агресії, він отримає відсіч. Окрім того, в навчаннях братимуть участь кораблі не тільки військово-морських сил України. Я дотримуюсь концепції, що сила – це фактор стримування, а не фактор провокації, — відзначив Роман Безсмертний.

KOS_7583

Політик впевнений у своїх силах, і називає «шоуізацію» однією з головних вад української політики.

– Що таке життя? Життя – це екзамени і здатність їх здати. Це для мене також один із екзаменів (балотування в Президенти – ред.), — зауважив політик. – Я розумію, що десь мої погляди не відповідають кон’юнктурі. Сучасна українська політика мені взагалі нагадує неандертальця, це тупикова гілка, вона приречена на загибель. Політика є мистецтвом управління державою, але в Україні вона перетворилася на шоу. Однак шоу не вирішує проблем людей: вистава завершується – а проблеми залишаються.

На завершення майбутній кандидат у Президента ще раз наголосив на необхідності перезаснування держави. Інакше напруга між суспільством і державними органами буде зростати, що приведе країну до чергової революції. Наслідки якої в умовах війни можуть бути непередбачуваними.

Інструментом перезаснування держави є нова Конституція, в якій центральне місце буде відведено правам та інтересам людини.

- Якщо ми візьмемо чинну Конституцію, то побачимо, що про права людини там менше третини тексту, все інше – про повноваження державних органів. Такий підхід був виправданий у 1996 році, коли стояло питання бути Україні чи ні. На це питання ми відповіли, тепер час сказати, а якій бути Україні, і яке місце в ній займатиме людина. Нам потрібно повернути державу до її основної мети – служити потребам та інтересам суспільства, — наголосив Роман Петрович.

First1

Можливо Вас зацікавить