«Українська стратегія» – нова партія Гройсмана, що приведе в політику людей, які знають що треба зробити для успіху України

«Українська стратегія» – нова партія Гройсмана, що приведе в політику людей, які знають що треба зробити для успіху України
в Новини, Політика

Нові обличчя в українській політиці, сильна Україна і заможні громадяни – саме таку мету поставив перед собою Володимир Гройсман, який йде на вибори окремо, не об’єднуючись з іншими кандидатами. “Я вважаю, що ми просто різні”, – пояснює Прем’єр. 


ПОТРЕБА ЗМІН


На долю парламенту нинішнього складу випало прийняття непростих і важких рішень, які мали забезпечити стабільність в складних умовах, що склалися в країні в 2014 році.  Проте з часом стало очевидно, що цю каденцію депутатів є за що критикувати. Уряд визначив 35 пріоритетних законопроектів необхідних для розвитку економіки, але лише одиниці знайшли підтримку в сесійній залі. Верховна рада перетворилася на головне гальмо змін в країні.

– Ми маємо змінити систему ухвалення рішень. Ми маємо бути швидкими, мобільними і максимально якісними. Не можна витрачати роки на один закон. Порядок денний, який ми маємо визначити на перспективу, має бути реалістичним, сильним і здатним пришвидшити процеси, які відбуваються в державі, –  запропонував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Парламент потрібно перезавантажувати. На думку Гройсмана вибори до Верховної Ради мають відбуватися за новим виборчим законодавством. Обов’язковою умовою є зняття депутатської недоторканності для наступної каденції та реформування самого парламенту і процедур його роботи. Думка, яку підтримують і місцеві експерти.

Ярослав Березань, екс-заступник голови Черкаської ОДА:

– Звісно, потрібне якісне оновлення Верховної Ради. За старими правилами це справді складно зробити – лишається сподіватися на виваженість виборців, що вони все ж ретельно вивчатимуть програми партій і дивитимуться, за кого голосуватимуть (наскільки це можливо за умов закритих списків).

Президент Зеленський розпустив Верховну раду відразу після інавгурації і запропонував змінити порядок формування парламенту. Проте сторонам не вдалося домовитися про новий виборчий закон і країна вступила у виборчий процес за старими правилами. Ще більш ускладнила політичну ситуацію в країні критика Зеленського діяльності  Уряду. Неробство – вкрай невдала характеристика трьом рокам наполегливої праці Кабінету міністрів, позитивні результати якої зміг відчути на собі кожен українець.

Прем’єр-міністр запропонував президенту план дій для країни, але натомість отримав пропозицію подати у відставку. Володимир Гройсман в той же день подав заяву про звільнення.

– На мою думку, Володимир Гройсман іде у відставку, маючи хороші кейси та результати, особливо в нинішніх умовах. Уряд розпочав системні реформи в багатьох галузях, які слід продовжувати втілювати в життя і нарощувати обороти, – каже Ярослав Березань


СИЛЬНЕ РІШЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ПОЛІТИКА


Рішення Гройсмана піти у відставку не вплине на роботу Кабінету міністрів. Гройсман як відповідальний державник не залишить своїх обов’язків і увесь Уряд працюватиме в антикризовому режимі. Проте вся вага відповідальності за стримування тарифів і недопущення дефолту відтепер лягають на Президента.

Чи було рішення Прем’єра неочікуваним?

Для Ярослава Березаня рішення Володимира Гройсмана йти до Верховної Ради не було несподіванкою. Більше – цілком логічним.

– Працюючи в Черкаській ОДА,  – пояснює він, – я займався питаннями децентралізації, об’єднання громад і втілення розвиткових проектів. Тому розумію, наскільки важливо вчасно закріплювати реформи на законодавчому рівні, ту ж децентралізацію. Бо тільки так буде очікуваний результат. Для продовження всіх цих реформ потрібно мати вплив на ухвалення рішень у державі.

Тож цілком логічним стало рішення Прем’єра взяти участь у виборах народних депутатів з новою політичною партією «Українська стратегія».  Гройсман піде на вибори окремо, не об’єднуючись з іншими кандидатами – рішення, яке одразу вплинуло на рейтинг партії Гройсмана. За даними дослідження проведеного Інститутом соціологічних досліджень спостерігається майже трикратний ріст рейтингу – з 0,9 до 2,9%.  Такий ривок за короткий час показує  що «Українська стратегія» через майже два місяці легко проходить до парламенту.


КІНЦЕВА МЕТА – ЯКІСНО НОВІ ОБЛИЧЧЯ У ПОЛІТИЦІ


Державні рішення мають прийматися з думкою про майбутнє країни, не обмежуючись перспективою наступної каденції. Лише такий підхід дозволить здійснити прорив для покращення української політики на покоління вперед і закласти фундамент успішного розвитку.

Саме тому Прем’єр-міністр вирішив іти на вибори і привести до Верховної Ради молодих, але водночас досвідчених людей. Туди увійдуть справжні люди, які розуміють що потрібно робити для успіху держави.

– Я думаю, що багато треба зробити, щоб люди отримали результат…. Я розумію, що це повністю пов’язано з тим, наскільки ти є присутнім у парламенті… Тому я хочу створити політичну силу, я її очолю… [Вона] буде мати назву “Українська стратегія”. І наша стратегія – сильна Україна і заможні громадяни, – заявив Гройсман.

Потрібно зберегти і захистити досягнутий рівень піклування  про лікарів первинної ланки медицини, вчителів НУШ, військовослужбовців, пенсіонери, отримувачів субсидій, молодих батьків та інші верстви населення, які за останні три роки отримали значне покращення умов життя.

Реклама