Укргідроенерго й надалі інвестуватиме в розвиток соціальної інфраструктури

42_main_new.1482421398
престо 728_90_ранкова кава

В ПрАТ «Укргідроенерго» заявили, що й надалі будуть інвестувати кошти в розвиток соціальної інфраструктури. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Сирота, підбиваючи підсумки 2017 року.

За його словами, зараз тривають роботи з будівництва та оздоблення лікарні у м. Сокиряни Чернівецької області, продовжується будівництво районного будинку культури в Сокирянському районі.

Крім вищезазначених проектів, «Укргідроенерго» взяла на себе фінансування ремонту будівлі дошкільного навчального закладу в Білоусовці та вкладає кошти в будівництво та реконструкцію споруд і мережі водопостачання та водовідведення в м. Новодністровськ Чернівецької області.

Широкого розголосу в ЗМІ набули ініціативи компанії по створенню комфортного середовища для мешканців Канєва та Новодністровська. Нещодавно в цих містах з’явились лавки із вмонтованими сонячними панелями. Такий модуль здатен виробляти до 200 Вт енергії за годину, що цілком достатньо для того, щоби впродовж доби зарядити до 30 смартфонів. В «Укргідроенерго» заявили, що незабаром таки лавки з’являться і в інших містах, де розташовані гідроелектростанції.

В компанії запевняють, що соціальна складова врахована і в майбутніх проектах.

«При реалізації проекту будівництва Канівської ГАЕС заплановано проведення благоустрою навколишньої території, будівництво доріг, створення навколо водойми парку відпочинку. Ми завжди відповідально ставились до виконання своїх інвестиційних обов’язків. Для нас вкрай важливо створювати усі умови для соціально-економічного розвитку усієї України, та тих регіонів, де функціонують наші гідроспоруди зокрема», — сказав Ігор Сирота.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить