Уманчанина, який побив 65-річного чоловіка, засудили до чотирьох років в’язниці

Уманчанина, який побив 65-річного чоловіка, засудили до чотирьох років в'язниці
besplatka_728_90_ukr

19-річного уманчанина, який в листопаді 2018-ого року побив 65-річного чоловіка, засудили до чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік 6 місяців. Про це повідомляє прес-служба Уманської прокуратури.

Так 19-річний уманчанин, спричинивши 65-річному чоловіку фізичний біль у вигляді поштовхів у груди та удару в область голови, відкрито заволодів мобільним телефоном.

10 червня 2019 року вироком Уманського міськрайонного суду Черкаської області зловмисника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого).

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Нагадаємо, що у Черкасах до 12 років засудили ґвалтівника, який нападав на дівчат.

Як зазначають у прес-службі Черкаської місцевої прокуратури, раніше судимий 27- річний чоловік, відслідковуючи своїх потенційних жертв, нападав на дівчат, вступав із ними в статеві зносини та задовольняв статеві пристрасті неприроднім способом на вулицях Черкас.

Крім того, гвалтівник відкрито викрадав особисте майно у своїх жертв, тобто вчиняв грабіж, поєднаний з насильством, який не є небезпечне для життя чи здоров’я потерпілої (ч. 2 ст. 186 КК України).

Можливо Вас зацікавить