Уманщина провела в останню путь 36-річного бійця Збройних сил України

1438010232_5
besplatka_728_90_ukr

Страшна чорна звістка надійшла в наш район. 24 липня в зоні АТО загинув 36-річний житель села Черповоди Уманського району Василь Цуркан. Чоловік був призваний на військову службу військкоматом у січні цього року. Солдат Василь Цуркан виконував свій громадянський і військовий обов’язок на Сході України. 27 липня жителі району провели у вічність свого земляка.

Провести в останню путь солдата 93-ої бригади прийшли сотні людей. Василь Цуркан загинув смертю хоробрих, відстоюючи цілісність і незалежність рідної України.

1438010217_10

Василь Цуркан закінчив середню школу у Черповодах та працював у СВК «Черповоди» механізатором. У Василя Цуркана залишилось двоє синів: найменшому лише 8 років, а найстаршому синові — 15. Не знайти жодних слів, аби зменшити горе, яке прийшло у сім’ю загиблого.

Голова Уманської районної державної адміністрації Віталій Олійник від імені усіх жителів Уманщини висловив співчуття родині загиблого: «Біль від втрати сина не заживе ніколи, але нехай Вас підтримує думка про те, що Ваш син віддав своє молоде життя за рідну Україну, за свій народ і загинув, як справжній воїн, як справжній герой на полі бою. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті, в наших серцях як справжній герой і справжній захисник. Ми дякуємо таким героям за те, що вони зберігають нашу державу. І найголовніша подяка їм за те, що змусили нас дивитися іншими очима на світ».

Герої не вмирають! Їх пам’ятають вічно.

Можливо Вас зацікавить