Уманська художниця отримала почесну відзнаку Кабінету Міністрів України

Уманська художниця отримала почесну відзнаку Кабінету Міністрів України
besplatka_728_90_ukr

Відома художниця та громадська активістка з Умані Одарка Дьома-Пісна отримала відзнаку Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України. Уманчанку нагородили «За культурно-мистецьку та наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини», пише 04744.info.

Одарка Дьома-Пісна увійшла до двадцятки кращих, кого відзначив Кабінет Міністрів України за особливі досягнення у розбудові України за 2018 рік.

- Так приємно було бачити молодих лауреатів та розуміти, що Україна розвивається так стрімко. Вдячна своїй родині за підтримку та всім, з ким я працювала в різних проектах та заходах. Я надзвичайно щаслива мати таких людей поруч! — зазначила Одарка-Дьома Пісна.

Уманська художниця отримала почесну відзнаку Кабінету Міністрів України

Для довідки:

Одарка Дьома-Пісна народилася 24 березня 1990 в місті Умань. Випускниця Київського національного університету імені Тараса Шевченка (філологічний факультет). Наразі навчається в Національній Академії мистецтв у Грузії. Учасниця офіційного павільйону України на 58-му Венеціанському Бієнале і учасниця паралельного проекту в національному павільйоні Бангладешу. Віце-президент міжнародної асоціації художників Musa International Art Space, лауреат премії «Краща українка в професії 2019». Засновниця кінофестивалю «Uman International cinema festival».

Можливо Вас зацікавить