Уманська міська спортивна організація та федерація футболу визнані кращими в області

footbol_obl_uman
besplatka_728_90_ukr

На Черкащині визначили кращу спортивну організацію та федерацій футболу у 2016 році. Серед переможців опинилась Умань. За перше місце організація отримає нову форму та спортивний інвентар на 50 тисяч гривень. Повідомляє «Вечірня Умань».

Метою і завданням цього заходу є – активізація роботи регіональних організацій щодо реалізації програм розвитку футболу в області на основі організаційної роботи та практичної діяльності по залученню різних верств населення до занять футболом. Участі команд в обласних і Всеукраїнських змаганнях. Підготовка тренерів, арбітрів та інших фахівців. Будівництво і належне утримання футбольної інфраструктури та інші напрямки  роботи,  зазначили на виконкомі уманської міської ради.

За підсумками року визнано переможцями спортивні організації та федерації футболу:

1 місце – Уманську міську  (начальник  відділу фізичної культури і спорту Ремез О. Г., голова  федерації футболу Карнаушенко О. Б.);

2 місце – Черкаську міську  (начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Гаврилов О. Ю., голова федерації футболу Скворцов П. О.);

3 місце – Уманську районну (начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Камінська О.П., голова  федерації футболу Соболенко І. М.).

Переможців буде нагороджено призами, комплектами ігрової форми та  спортивним інвентарем відповідно   на 50, 30, 20 тис.грн.

First1

Можливо Вас зацікавить