Уманським наркоторговцям загрожує 10 років тюрми

internet-3113279
besplatka_728_90_ukr

В Умані судитимуть групу наркоторговців, які реалізовували наркотичні засоби через телеграм-канал. За вчинене особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років із конфіскацією майна.

За даними слідства, після отримання замовлень щодо продажу наркотичних засобів і психотропних речовин через телеграм-канал і отримання оплати члени злочинної групи здійснювали розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин шляхом їх розміщення у вигляді «закладок» у різних місцях на території м. Умань.

За результатами 8 санкціонованих обшуків, проведених працівниками Національної поліції за участю прокурорів місцевої прокуратури, в місцях проживання та в підсобних приміщеннях фігурантів кримінального провадження вилучено близько 10 г амфетаміну, 7 г канабісу, ваги, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та банківські картки, за допомогою яких зловмисники здійснювали свою незаконну діяльність.

Довідково: за вчинене особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури

First1

Можливо Вас зацікавить