Успішне майбутнє для молоді: ЧДТУ співпрацюватиме із золотоніськими закладами освіти

9586799c149de64170a24fe88e813bcf_XL
besplatka_728_90_ukr

У межах освітньої події – Дня Черкаського державного технологічного університету в Золотоніській спеціалізованій школі №2, на яку завітав міський голова міста Золотоноша Віталій Войцехівський, був підписаний тристоронній Договір про співпрацю між Черкаським державним технологічним університетом, Золотоніською міською радою та Золотоніською спеціалізованою школою №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області.

Після укладення партнерського договору ректор ЧДТУ Олег Григор поспілкувався з міським головою Віталієм Войцехівським та його заступниками про подальші спільні дії задля максимальної реалізації та розвитку творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді Золотоніської громади, а також  розвитку економічного та культурологічного потенціалу громади.

Керівник провідного технологічного закладу Черкаського регіону та очільник Золотоноші напрацювали стратегію розвитку партнерських відносин, зокрема обговорили підготовку до проведення ФОРУМУ РОБОТОДАВЦІВ МІСТА ЗОЛОТОНОШІ «Вчись! Живи! Працюй на Черкащині» під патронатом Золотоніської міськради та Черкаського державного технологічного університету вже в квітні наступного року.

Міський голова міста Золотоноша Віталій Войцеховський високо оцінив прагнення Черкаського державного технологічного університету до співпраці з освітніми закладами золотоніської громади, адже залучення наукового потенціалу університету до розв’язання актуальних питань з розвитку економіки, технічної та гуманітарної сфери, налагодження партнерства із золотоніськими роботодавцями, реалізація спільних проектів – перспектива успішного майбутнього для молоді на Черкащині, а відтак, і запорука розвитку держави.

First1

Можливо Вас зацікавить