Уже почали рити котлован: члени виконкому заборонили будівництво магазину з паркінгом у дворі будинку

*фото тематичне

*фото тематичне

besplatka_728_90_ukr

До членів виконкому звернулися жителі будинку на вулиці Героїв Дніпра, 49, у дворі якого хочуть збудувати магазин із паркінгом, із проханням скасувати містобудівні умови і розірвати угоду оренди міської ради з підприємством «Інтерресурс», який уже почав рити котлован біля вказаного будинку, передає з місця події журналіст «Вичерпно».

За словами депутата міськради Масмиа Шила, на розгляд сесії вже поданий навіть і проєкт рішення про зміну цільового призначення зазначеної земельної ділянки.

Перспектива того, що поряд може вирости ще один житловий будинок, викликала ще більше обурення представників вище вказано будинку. Оскільки вже наразі трапляються випадки, що «швидка» не може під’їхати до під’їзду, через велику кількість припаркованих автівок.

За словами члена виконкому Ігоря Зайчука, якщо наразі не проголосувати за скасування наказу на містобудівні умови й обмеження, то вже незабаром там може вирости востока. Таких прикладів у Черкасах чимало, зокрема, така ж проблема виникла на вул. Гоголя, 250.

Після обговорення члени виконкому підтримали скасування наказу на містобудівні умови і обмеження на вул. Героїв Дніпра, 49.

Раніше ми писали, що жителі будинку на вулиці Гоголя, 250 оббивають пороги Черкаської міської ради з проханням почути їх і не дозволити будівництво у безпосередній близькості з їх багатоповерхівкою висотки у 17 поверхів за адресою вул. Смілянська, 48, 50 і 54.

First1

Можливо Вас зацікавить