В апараті Черкаського апеляційного суду — нова керівниця

В апараті Черкаського апеляційного суду - нова керівниця
besplatka_728_90_ukr

Голова Черкаського апеляційного суду Юрій Сіренко представив 1 листопада нову керівницю апарату Черкаського апеляційного суду. Нею стала Тетяна Копитіна. Про це інформує пресслужба Черкаського апеляційного суду.

- Сьогодні на слуху результати відбудови П`ятого апеляційного адміністративного суду в Одесі та Сьомого апеляційного адміністративного суду у Вінниці. Наше завдання, щоб до цього переліку було додано й Черкаський апеляційний суд, — зазначила Тетяна Копитіна.

Варто зауважити, що 5 вересня ДСА України було оголошено конкурс на зайняття вакантної посади категорії «Б» керівника апарату Черкаського апеляційного суду. За результатами конкурсу, комісією було визначено переможця — Тетяну Копитіну, яка набрала найбільшу загальну кількість балів.

Тетяна Копитіна з 1995 року працює в органах судової влади, останні 11 років обіймала посаду завідувача сектором організаційного забезпечення
діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій Територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області.

First1

Можливо Вас зацікавить