В будівлі Поштамта проходили навчання правоохоронних органів

8b2W2XI-XOA
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні у центральному відділенні Укрпошти м. Черкаси відбулися навчання, які спрямовані на виявлення злагодженості роботи усіх ланок правоохоронних органів. Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко докладніше розповів про суть навчання.

-UX4DABmpN4

AJaTlGQRBFE

- Проходять командні штабні навчання, де були задіяні правоохоронна система, підрозділи МНС, підприємства та організації. Навчання були проведені в системі Укрпошти, де відповідно за легендою, стався вибух. Нашими силами і засобами ми повинні були цю проблему подолати, побачити злагодженість всіх організацій правоохоронної системи. Безумовно, є проблематика, над якою ми сьогодні працювали, яка є в системі Укрпошти. Ми будемо радити і надавати пропозиції на вищий рівень. Тому що це питання відповідальності, починаючи від рятівника, від якого залежить доля людини, — говорить Юрій Ткаченко.

vJCvrj7thP8

Очільник ЧОДА нагадав, що нещодавно правоохоронні органи відпрацьовували схоже навчання в ДК «Дружби народів».

- Це є системною роботою, в яку ми залучаємо всі необхідні сили, щоб побачити, де є проблематика і злагодити цей механізм, —  сказав Юрій Ткаченко.

98TxpqqZcf4

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Костянтин Ф

    Вже немає такого відомства як МНС.