В Черкасах діє «Центр підтримки ОСББ» та Консультаційний центр «Енергозбереження»

besplatka_728_90_ukr

Громадська спілка «ОСББ ЧЕРКАЩИНИ» презентує новий соціальний проект — Консультаційний центр «Енергозбереження», який покликаний допомогти головам ОСББ та управителям будівель, керівникам об’єктів соціальної сфери комунальної власності, власникам житлових будинків приватного сектору та комітетам самоорганізації населення в питаннях  підвищення енергоефективності, енергозбереження та впровадження енергоощадних технологій в енергозабезпеченні житлових будинків приватної забудови, багатоквартирних будинків та об’єктів соціальної сфери комунальної власності. Також вже більше року створений та ефективно працює «Центр підтримки ОСББ» де кожний може отримати безкоштовну консультацію та дієву допомогу у вирішенні проблемних питань щодо створення та функціонування ОСББ.

Беручи до уваги соціальну значущість напрямків діяльності — «Центр підтримки ОСББ» та Консультаційний центр «Енергозбереження» проводить безкоштовні консультації, семінари та тренінги щодо інформування населення в питаннях створення ОСББ, як  форми управління власністю, оформлення необхідної документації для державної реєстрації, а також підвищення професійного рівня керівництва і робочих органів існуючих ОСББ, інформування в питаннях  підвищення енергоефективності, енергозбереження та впровадження енергоощадних технологій в енергозабезпеченні житлових будинків приватної забудови, багатоквартирних будинків та об’єктів соціальної сфери комунальної власності.

Консультації спеціалістами «Центру підтримки ОСББ» та «Енергозбереження» надаються щочетверга з 15.00 год. в конференц-залі Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик – Сіті», мінус 2 поверх), телефони для довідок: (095) 752-75-04, (067) 140-93-69, 56-50-81.

First1

Можливо Вас зацікавить