В Черкасах діє «Центр підтримки ОСББ»

престо 728_90_ранкова кава

На базі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій», як центру громадських ініціатив створений та ефективно працює «Центр підтримки ОСББ».

«Центр підтримки ОСББ» — це соціальний проект де кожний може отримати безкоштовну консультацію та дієву допомогу у вирішенні проблемних питань щодо створення та функціонування ОСББ.

У зв’язку з невизначеністю стосовно обслуговування будинків СУБами чи управляючими компаніями (Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р.№ 417-VIII) власники квартир не застраховані від завищених тарифів, розкрадання коштів й елементарного неосвіченості управителів. Тому, зараз, як ніколи є актуальними питання управління будинком співвласниками самостійно.

Беручи до уваги соціальну значущість цього напрямку діяльності «Центр підтримки ОСББ» проводить безкоштовні консультації, семінари та тренінги, щодо інформування мешканців багатоквартирних будинків в питаннях створення ОСББ та про переваги ОСББ, як форми управління власністю, надавши можливість мешканцям будинку правильно скорегувати свої дії по створенню ОСББ, оформленню необхідної документації для державної реєстрації, а також підвищити професійний рівень керівництва і робочих органів існуючих ОСББ.

Консультації спеціалістами «Центру підтримки ОСББ» надаються щочетверга з 15.00 год. в конференц-залі Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик – Сіті», мінус 2 поверх), телефони для довідок: (095) 752-75-04, 56-50-81.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить