В Черкасах пройшов конкурс “Я – ілюстратор”

besplatka_728_90_ukr

 

2015 рік на Черкащині є ювілейним роком Василя Симоненка.

Тож, Черкаська обласна громадська організація “Світовид” та Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка, за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА та Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради організували конкурс “Я – ілюстратор”.

Головна мета конкурсу – привернути увагу молоді до творчості видатного українського письменника і великого патріота Василя Симоненка, а також створити книгу поезій В. Симоненка, яка буде проілюстрована юними талановитими художниками Черкас.

Учасниками конкурсу стали 78 юних ілюстраторів від 14 до 18 років, які представляють школи та мистецькі навчальні заклади нашого міста, серед яких: студенти ЧНУ, ЧДТУ, ЧХТК, бізнес-коледжу, вихованців Art-студії “Глорія”, дитячої художньої школи ім. Д. Нарбута, дитячої школи мистецтв, багатопрофільного молодіжного центру, а також учнів профільних класів ЗОШ № 20 та ЗОШ № 32.

- Загалом, на конкурс було подано більше 130 робіт, деякі не підійшли за віком чи форматом, тож сьогодні на конкурсі представлені та оформлені 93 роботи. Із цих робіт буде вибрано близько 40 художніх творів, які ввійдуть до збірки, а найкращі 7 учасників переможуть в конкурсі та отримають подарунки. Усі книжечки ми плануємо поширити по бібліотекам міста та області, подаровати учасникам конкурсу, а також розповсюдити по обласним центрам України, як дарунок від міста Черкаси – розповідає голова ЧО “Світовид” та керівник Art-студії “Глорія”, Ганна Чуприна.

До участі в оцінювальній комісії організатори запросили найкращих графіків міста – Олександра Олексенко та Віктора Афоніна, а також завідувачів кафедри ЧНУ, ЧДТУ, бізнес-коледжу, ЧХТК, які постійно працюють з молоддю та є організаторами творчого процесу.
Техніки, у яких працювали юні майстрии, досить різні – графічні: графічний олівець, пастель, акваель, гелева ручка та авторські, а також живописна техніка, декоративна витинанка та гуаш.

16 квітня о 12.00 організатори конкурсу запрошують усіх бажаючих в бібліотеку Василя Симоненка, де відбудеться урочисте нагородження учасників конкурсу, інформує прес-служба Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

First1

Можливо Вас зацікавить