В Кабміні назвали дату запровадження 5G в Україні

5g internet
besplatka_728_90_ukr

Поступове запровадження 5G-інтернету в Україні почнеться не раніше 2022 року, спочатку у великих містах. Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест у програмі «Офіційна розмова» на телеканалі «ДОМ».

«Я сподіваюся, що аукціони зможуть бути проведені, якщо частоти будуть звільнені, в кінці наступного року. І з 2022 року почнеться плавне запровадження в Україні. Але першими будуть найбільші міста, а потім, залежно від потенціалу розвитку, можуть бути інші області», — сказав чиновник.

В кінці жовтня 2019 року Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, дозволила тестування 5G в шести українських містах.

Зазначимо, що 5G — це п’яте покоління мобільного зв’язку, яке прийде на зміну існуючого стандарту 4G. Технології 5G забезпечать вищу пропускну здатність у порівнянні з технологіями 4G, що дозволить забезпечити більшу доступність широкосмугового мобільного зв’язку, швидкість інтернету від 1-2 Гбіт/с, менше споживання енергії батарей, ніж у 4G-обладнання.

Нагадаємо, група дослідників вивчила можливу небезпеку мереж п’ятого покоління для людей. Люди вважали, що ретранслятори 5G можуть нести небезпеку, проте, як з’ясувалося, радіоактивний фон до і після запуску таких мобільних мереж не змінюється. Таким чином, мережі не представляють ніяких загроз для здоров’я. Тоді ж повідомлялося, що в Україні 5G може з’явитися не раніше 2024 року.

First1

Можливо Вас зацікавить