В ОДА обговорили особливості проведення цьогорічного ЗНО

zno-2017-e1493886169390

Сьогодні в облдержадміністрації обговорили особливості проведення ЗНО у Черкаській області, а також розповіли про перспективи розвитку в контексті нових законодавчих актів.  

«Незалежне оцінювання рівня знань учнів є водночас і однією з цілей реформи шкільної освіти, і засобом оцінки ефективності реформування. За допомогою незалежних іспитів у формі ЗНО має перевіритись рівень підготовки учнів, і результати такого іспиту певною мірою впливатимуть на їх вибір у подальшому», — зазначив начальник освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

Про те, що Черкаська область знаходиться на одному етапі підготовки з іншими обласними центрами країни, розповіла Світлана Сакаєва, директор Київського РЦОЯО.

-  Зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році розпочнеться 23 травня із тестування з української мови і літератури, а завершиться 16 червня складанням хімії, а додаткова сесія проводитиметься з 3 по 12 липня, —  додала вона. — Основною особливістю зовнішнього оцінювання 2017 року є поєднання держаної підсумкової атестації для випускників загальноосвітніх навчальних закладів зі вступню кампанією. Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося 7232 особи. Для проведення ЗНО у Черкаській області створено 10 освітніх округів, 40 пунктів проведення ЗНО.

Також на сьогоднішній прес-конференції  розповіли і про пілотні проети, зокрема, про те, що протягом березня-травня Київським регіональним центром спільно з органами управління освітою та навчальними закладами проводилася апробації нового формату завдань для сертифікаційних робіт з іноземних мов (окрім завдань читання і письма хочуть ще запровадити такий вид роботи як тестування). Також впороваджувався пілотний проект загальнодержавного моніторингового   дослідження якості початкової освіти. Щодо останнього Світлана Сакаєва зазначила, що це ніяким чином не впливатиме на самих учнів, а метою такої перевірки є необхідність дізнатися із яким рівнем знань школярі переходять до середньої школи.

Ну і наостанок, підсумувавши підготовчу роботу із ЗНО Наталія Лісова, проректор із питань ЗНО та моніторингу якості освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП», розповіла, що поглибити свої знання з різних предметів абітурієнти могли на підготовчих курсах Черкаських ВНЗ, ну а щоб краще зрозуміти, як проходить тестування, було проведено пробне ЗНО.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить