В Україну заїхали перші 150 паломників-хасидів, які прямують до Умані

В Україну заїхали перші 150 паломників-хасидів, які прямують до Умані
besplatka_728_90_ukr

Українські прикордонники оформили близько 150 хасидів, які прямують в Умань для святкування юдейського Нового року організованими групами. Найбільша кількість паломників очікується ближче до 20 вересня і напередодні самого свята, пише 04744.info.

Прессекретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко зазначив, що найбільша кількість паломників очікується в аеропортах Києва, Одеси та Вінниці, а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Словаччиною та Румунією.

Наразі Держприкордонслужба відпрацьовує весь необхідний комплекс заходів для організації належного оформлення хасидів. Зокрема, буде збільшено кількість робочих місць і прикордонних нарядів, а з персоналом, який залучатимуть до прикордонного контролю паломників, будуть проводитися практичні заняття.

Нагадаємо, що хасиди, які пошкодили розп’яття, вже втретє намагалися втекти з України.

Це вже третій випадок, коли їх зупиняють працівники прикордонної служби, а правоохоронці доставляють втікачів до міста.

Хлопців зупинили на пропускному пункті «Кучурган-авто». Вони намагалися перетнути кордон з Молдовою на легковому автомобілі. При собі втікачі мали паспорти громадян США, які їм не належали.

До цього, хасиди вже намагалися втекти за кордон, але поліцейські не дали вчинити задумане.

Йохан Ерсон та Яхін Еллі, які під час досудового слідства мають перебувати під домашнім арештом, озброївшись довідками про нібито втрату паспортів, гайнули в аеропорт “Бориспіль” в надії покинути Україну. Але оперативна робота правоохоронців не дала завершити задумане: хлопців затримали і повернули в Умань.

Можливо Вас зацікавить