В Умані попрощалися із Героєм України Андрієм Кизилом (ВІДЕО)

Andrij Kyzylo
besplatka_728_90_ukr

В Умані поховали загиблого під Авдіївкою 23-річного Героя України, капітана Андрія Кизила. На прощання зібралося заледве не все місто, йдеться в сюжеті ТСН.

Серед рідних був дідусь Микола – підполковник у відставці, який виховав сина-майора. Саме з них брав приклад Андрій, коли обирав собі професію.

«Я ним пишався. З таких генералів треба – і будувати структуру Міноборони», — каже він про онука.


Випускник ліцею Богуна, а згодом львівської академії швидко виріс до посади заступника командира батальйону. Говорив про те, що його поколінню пощастило не відсиджуватися в кабінетах, а справді захищати власну землю і народ. «Моє покоління не бачило отої служби в армії, скажем так, мирної. Ми тільки бачили бойову армію. І це є підґрунтям для розвитку нашої армії – навіть, думаю, вище, ніж стандарти НАТО», — зізнався Андрій за життя журналістам. У 2015 р. його визнали найкращим командиром роти в секторі «М», а згодом призначили заступником командира 1-го механізованого батальйону 72 бригади.

Кизила нагородили званням Героя України – посмертно. Присвоїли його напередодні, одразу після прощання на Майдані Незалежності в Києві. В Андрія залишилася молода дружина та 8-місячний син.

First1

Можливо Вас зацікавить