В Умані презентували першу в Україні платформу для волонтерів

6b50b07ae9f53b96674035721392b71d
besplatka_728_90_ukr

В Умані презентували першу в Україні платформу для волонтерів «Ліга волонтерів». Участь в заході взяли керівники і представники органів місцевого самоврядування, громадської організації «Рух ЧЕСНО» та волонтерських організацій міста. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Учасники заходу детально проаналізовали діяльність волонтерських організацій Умані та відзначили їх активну життєву позицію. «Останніми роками в місті значно активізувався волонтерський рух. Волонтери не лише допомагають українській армії, але вони активні й у проведенні спортивних та культурно-освітніх заходів, реалізації різних соціальних проектів», – зазначила заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Любов Плотнікова.

Вікторія Драч, проектна менеджерка Руху ЧЕСНО, презентувала безкоштовну онлайн-платформу для активних громадян “Ліга волонтерів”. За допомогою цього порталу небайдужі уманчани зможуть взяти участь у заходах з благоустрою міста, соціальних, культурних проектах та ін. Користувач платформи може як створити певну подію і запрошувати волонтерів долучитися на неї, так і зареєструватись у якості волонтера та брати участь у вже створених подіях.

First1

Можливо Вас зацікавить