В Умані відбудеться феєрична прем’єра різдвяної вистави за мотивами повісті Гоголя

imgonline-com-ua-Resize-xmLKI3tR9CoeZ
besplatka_728_90_ukr

10 січня о 18:00 народний аматорський театр «Реверанс» презентує в Уманському міському будинку культури прем’єру різдвяної вистави «Щедрував я у Солохи» по мотивах повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом», — повідомляє сайт 04744.info. Художній керівник ― Марина Скибенко.

Набір акторів для участі у виставі «Щедрував я у Солохи» розпочався на початку вересня 2018 року. Під час кастингу в претендентів була можливість спробувати себе у кількох ролях, щоб зрозуміти, який персонаж підходить їм краще всього.

Згодом сценарій адаптували під особливості характеру кожного з акторів.

Однією з тих, хто був відібраний для участі у виставі «Щедрував я у Солохи», стала уманчанка Вікторія Проценко-Шуляк. Вона не лише потрапила в основний склад, а й одразу отримала головну роль.

«Солоху я вже грала раніше, адже брала участь у театральних постановках у студентські роки. Тому мені було досить легко вжитися в роль», ― зазначила Вікторія Проценко-Шуляк.

Акторка додала, що колектив театру «Реверанс» ― дуже дружня команда. Не зважаючи на те, що серед акторів є як працюючі люди, так і студенти, усі знаходять час для репетицій та поринають у творчий процес з головою.

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить