В Умані запрацювала резиденція Святого Миколая (ФОТО)

Відкриття-резиденції-Миколая_137
besplatka_728_90_ukr

Новорічний настрій заполонив стіни міського будинку культури Умані. 14 грудня тут почала працювати Резиденція Святого Миколая. Дорослі та діти мають можливість зустрітися із Чудотворцем, написати йому листа, пройти смачні майстер-класи та зробити казкові світлини на різноманітних фотозонах, інформує «Громадське: Умань».

Чарівні санчата, сніг, королевський трон та затишне крісло на фоні ялинки – це далеко не всі фотозони, які створили організатори та партнери свята для відвідувачів. У Резиденції Святого Миколая цікаво і дорослим, і малим. Поки останні розважаються із Ельзою, Олафом, пишуть листа Чудотворцю, батьки насолоджуються запашною кавою, смаколиками та можуть обрати подарунковий сувенір на міні-ярмарку.

Відкриття-резиденції-Миколая_093

- Ми намагалися створити комфортні умови для всіх, – розповідає співорганізатор заходу, директор агенції «Умань концерт», Софія Чорномаз. – Більше 2-х місяців ми займалися декоруванням Резиденції Святого Миколая. Використали 3 км дощинку, 6 км ниток, 500 м гірлянд, 20 кг штучного снігу, 20 кг фарб, 700 м2 агроволокна – і це далеко не весь список матеріалів. Головне, що нам вдалося створити справжню новорічну казку для уманчан та гостей міста.

Відкриття-резиденції-Миколая_035

5-річна Даша Віштал прийшла до Резиденції Святого Миколая разом із мамою. Вона під час майстер-класів разом із ельфами розмалювала дерев»яну ялинкову іграшку .

«Мені найбільше сподобався Святий Миколай. Я розказала йому віршик та написала листа. Думаю, він виконає мою мрію», – поділилася з нами дівчинка.

Відкриття-резиденції-Миколая_004

First1

Можливо Вас зацікавить