В Умані затримали ізраїльського наркобарона

Amos-Dov-Silver--620x420-c-1
besplatka_728_90_ukr

Наркобарон, який напередодні втік під час екстрадиції до Ізраїлю, затримали в Умані. Співробітники СБУ знайшли його у знайомих, де він переховувався. Амос Дов Сільвер відомий, як засновник найбільшої мережі з продажу наркотиків в Інтернеті. Про це повідомляє «ТСН».

16 серпня, з аеропорту «Бориспіль» втік 34-річний Амос Дов Сільвер – організатор мережі Telegrass з продажу марихуани та психоделіків – MDMA та галюциногенних грибів, яка охоплювала понад 200 тисяч осіб, головним чином у Ізраїлі. Проте, за повідомленнями правоохоронних органів, мала філіали Південній та Північній Америці, Америці, Азії та Африці, пише сайт «Прямий».

Довідково:

Амос Дель Сільвер виріс у місті Цфат на півночі Ізраїлю, у родині ультраоортодоксальних іудеїв (харедім), відвідував єшиву (єврейський вищий релігійний навчальний заклад, де вивчається Усний Закон, головним чином Талмуд) у Єрусалимі.

У 15 років замість того, щоб повернутися додому Сільвер знайшов роботу в столиці Ізраїлю, а також почав палити марихуану, яка, за його словами, допомогла йому стабілізувати своє життя.

У січні 2012 року Сільвер був насильно госпіталізований до психіатричної установи на п’ять днів, оскільки сказав психіатру, що курив траву під час керування автомобілем. Того року його також затримали за вирощування канабісу в квітковому горщику вдома та дали дев’ять днів домашнього арешту. Також у 2012 році Сільвера через продаж марихуани було засуджено до 9 місяців ув’язнення, з яких він відбув у в’язниці 7.

Сільвер стверджує, що курив марихуану і  під час служби у армії Ізраїлю, перебуваючи навіть на військовій базі.

У 2014 році Амос організував у Єрусалимі мітинг за легалізацію маріхуани, на який прийшло близько тисячі осіб. Свою діяльність з продажу марихуани він називає «ідеологічною». Так, Сільвер запевняє, що Telegrass — це ідеологічний проект, ще один крок вперед у боротьбі за легалізацію марихуани.

Спочатку Сільвер принадив свою сторінку у Facebook для зв’язку між продавцями і покупцями «трави». Ця практика підштовхнула його до думки створення у соцмережах повноцінної платформи з торгівлі канабісом, яка вилилась до створення у березні 2017 року надуспішного проекту Telegrass.

Амос Дов Сільвер має два громадянства – Ізраїлю та США. До арешту в Україні у березні 2019 року постійно мешкав у США через побоювання свого арешту на батьківщині.

Читайте також: Блюз ейфор та екстазі: чи існують шляхи боротьби із Telegram-каналами наркотиків

First1

Можливо Вас зацікавить