В Умані звели багатоповерхівку просто на проїжджій частині (відео)

Записати222-500x275
besplatka_728_90_ukr

В Умані по вулиці Пушкіна, 57 в районі паломництва хасидів звели будинок, який на 1,5 метри заступає на проїжджу частину, інформує «Рідний край«.

Нагадаємо, це будівництво велося ще з 2016 року. Вже тоді містяни нарікали на відкрите порушення не лише норм будівництва, а й на небезпеку, на яку забудовник наражав водіїв та пішоходів.

У 2017 році будівництво припинили, бо забудовник звів зайві поверхи. Тоді ж він отримав штраф у розмірі 10 200 гривень та скасування дозвільних документів на забудову. А про те, як забудовник поверне самовільно зайнятих 100 м² території, в офіційних джерелах не повідомлялося.

Але дивним чином скандальне будівництво продовжилося, а зайві поверхи узаконилися.

Нагадаємо, депутатська група «ЗА УМАНЧАН», до складу якої входять представники партій “Укроп”, “Відродження”, “Батьківщина” та “Свобода”, зареєструвала в Єдиній системі місцевих петицій вимогу відсторонити від посад держслужбовців: Сергія Клочка, Ірину Гордієнко, Ніну Коломієць та Олега Корніюка. На думку депутатів, саме ці посадові особи дозволяють здійснювати незаконне будівництво не лише в районі паломництва хасидів, а й в інших районах міста.

Текст петиції за посиланням:

https://e-dem.in.ua/uman/Petition/View/22

First1

Можливо Вас зацікавить