В унікальній черкаській «Автоакадемії» навчатимуть пілотів, механіків і менеджерів

30185233_1481234538671519_1102183907_n
besplatka_728_90_ukr

У Черкасах стартував унікальний проект  «Автоакадемія», аналогів якому в Україні немає. Його засновником виступив Автомобільний клуб «Черкаси», який цю ідею виношував декілька років і сьогодні вже може похвалитися втіленням її в життя.

Його унікальність полягає в тому, розповідає керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко, що в автоспорті між собою змагатимуться навчальні заклади.

- Дуже важливо залучати молодь до прикладних видів спорту. Не обов’язково всі ці студенти стануть спортсменами, але ми обов’язково з них виховаємо гарних людей і професіоналів. Тому що тільки на практиці можна розвивати свої навички і вміння, — відзначив Андрій Яроменко.

Слоганом «Автомобільної академії», принаймні на найближчий рік, стане — «Навчайся змагаючись!»

На базі академії готуватимуть пілотів — людей, які безпосередньо керуватимуть автомобілем, механіків — люди, які готуватимуть автівку до змагань, і менеджерів — людей, які представлятимуть свої колективи, навчальні заклади перед суспільством і партнерами.

Ці змагання будуть проходити на базі змагань на серійних автомобілях.

Партнерами змагань виступлять Автомобільна федерація України, управління освіти та науки Черкаської ОДА та безпосередньо навчальні заклади.

До цього проекту вже наразі долучилися 4 навчальні заклади професійної та професійно-технічної освіти та Черкаський політехнічний технікум.

На думку спеціаліста управління освіти і науки Черкаської ОДА Павла Прибіша, здобуті під час навчання в «Автомобільній академії» навички стануть в нагоді студентам. Адже якщо водіїв і механіків на базі ПТУ готують, то от з менеджерськими вміннями, вони сподіваються, студентам допоможуть в Автоакадемії. Навчання відбуватиметься як на практиці, так і в онлайн-режимі.

Участь у змаганнях будуть брати автівки марки «ЗАЗ» стандартної комплектації, оскільки це найдешевший вид транспорту, однак який довів, що він може пройти змагання, якщо його гарно підготувати. Знайти автівки для навчання і змагань мають самі навчальні заклади.

Навчання в «Автоакадемії» буде абсолютно безкоштовне, так само як і участь у змаганнях. У свою чергу Автомобільний клуб «Черкаси» візьме на себе організацію змагань та інші поточні питання.

Перші змагання серед навчальних закладів відбудуться 29-30 червня. Навчання ж триватиме до грудня, після чого в Автомобільному клубі візьмуться за вдосконалення «Запорожців» «Автоакадемії», які мають стати швидшими, а отже і безпечнішими (додадуть залізний каркас, спортивне сидіння і т.д.).

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить