«Варто припинити політичні чвари і нарешті згадати про людей», — Владислав Голуб про «кримінальні» Черкаси

golub
besplatka_728_90_ukr

Народний депутат України Владислав Голуб відреагував на публічну заяву першого заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна, котрий назвав Черкаси – найбільш кримінальним містом в Україні. На думку поліцейського, причина цього - небажання міської влади впроваджувати такі програми, як «Безпечне місто» та «Правопорядок».

Свою позицію народний обранець висловив у своєму блозі на інтернет-сайті «Про все».

Владислав Голуб вважає, що місцеві політики здебільшого переймаються своїми власними рейтингами,  а не життям міста і його мешканців.

- Політичне протистояння, яке триває в Черкасах вже не перший місяць, сприяє тому, що місто називають найбільш кримінальним. Крім того, в місті існує ціла низка дійсно гострих проблем, вирішення яких може стати фундаментом безпеки громадян. Проте, на жаль, виходить так, що ті, хто мають займатися містом, віддають перевагу ігрищам за більш високі матерії, — повідомив нардеп.

Владислав Володимирович зауважив, що програма «Безпечне місто» вже успішно працює у багатьох обласних центрах України. Вінниця, Чернігів, Запоріжжя, Полтава, Рівне та інші міста активно запроваджують таку програму.

На думку народного обранця, такий крок дозволить і Черкасам вирішувати одразу декілька важливих задач з безпеки громади: забезпечувати цілодобовий контроль по відношенню до основних об’єктів міста, попереджувати надзвичайні ситуації та правопорушення, забезпечувати взаємодію між службами міста тощо.

- Дітям, молодим матерям, людям похилого віку, жінкам та молоді неважливо, яку політичну силу представляєте міська влада. Значення має тільки те, як вона виконує свої обов’язки. Все інше – популізм та демагогія, — переконаний пан Голуб.

First1

Можливо Вас зацікавить