Важкі хвороби та фінансова скрута: 8 черкащан отримали допомогу від благодійного фонду

DSC01687
besplatka_728_90_ukr

Чергову підтримку від благодійного фонду «Деликат» сьогодні отримали 8 черкащан. Хтось звернувся, бо хворіє дитина, яка потребує термінового оперування, хтось залишився наодинці із маленькою пенсією та складними життєвими обставинами. Цього разу навіть звернулися люди, яким не вистачає коштів оплатити комунальні послуги.

DSC01681

У травні на потреби черкасців вдалося зібрати 30 тисяч гривень, відзначає засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій. За його словами, з початком літнього сезону суми трішки зменшилися, однак вони надзвичайно вдячні кожному покупцю, який вкинув гроші у благодійні скриньки, що розташовані в мережі їхніх магазинів.

- Але ми постійно працюємо над збільшенням кількості благодійних скриньок. Буквально місяць тому ми поставили ще три скриньки у нововідкритому магазині «Деликат» по вулиці 30 років Перемоги. До нового року хочемо відкрити ще один об’єкт, в якому плануємо розмістити ще 8 скриньок. До нас приєднуються й інші небайдужі підприємці, — відзначив Олег Хелетій.

DSC01676

До того ж, у цьому році планують провести масштабний благодійний марафон, однак про його деталі повідомлять згодом. Це робиться з метою, щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

- Щомісяця до нас звертається від 50 до 70 людей, які мають різноманітні матеріальні і соціальні проблеми. Здебільшого, це пенсіонери, яким не вистачає коштів ні на оплату комунальних послуг, ні тим паче на лікування. Сьогодні, до прикладу, до нас прийшли троє людей похилого віку, яким не вистачає навіть коштів оплати рахунки за воду і світло. Ми не могли не звернути увагу на їхні проблеми, — розповів керівник БФ «Деликат» Денис Буря.

Звичайно, всім відразу допомогти не вдається, відзначає керівник проектів БФ «Деликат» Юлія Іщенко, однак намагаються в першу чергу звертати увагу на людей, які опинилися в найбільшій скруті. Для цього кожну життєву історію уважно вислуховують, а потім вже приймають спільне рішення.

79-річна пенсіонерка пані Олена розповідає, що опинилися в складній життєвій ситуації після смерті чоловіка. Маленької пенсії не вистачає на все.

- Я маю інвалідність ІІ групи, постійно потрібно купувати дороговартісні ліки, нещодавно на підшлунковій робили операцію. Ви ж знаєте, яких це зараз грошей коштує. А нещодавно ще й травмувалася. Тому й звернулася до благодійного фонду. Дуже вдячна, що вони відгукнулися, — відзначила пані Олена.

DSC01671

Маленький Максим має діагноз дефект міжшлуночкової перегородки, це найбільш розповсюджений порок серця. Йому необхідна термінова операція в Києві.

- Нам потрібно, якщо по-простому кажучи, терміново зашити трьохмілімітрову дірочку, поки вона не зіпсувала нам головний клапан серця. На цю операцію потрібно близько тисячі доларів, а ще ж кошти на відновлення, — розповів батько хлопчика Олександр.

Нагадаємо, благодійний фонд «Деликат» надає підтримку черкасцям вже майже півтора року.  Кожний бажаючий може долучитися і допомогти людям, які потрапили в складні життєві обставини, кинувши гроші в скриньки, які розташовані в мережі магазинів «Деликат».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить