«Велике будівництво» на Черкащині: коли завершать ремонтні роботи

Дороги територіального значення передадуть на баланс ОДА
besplatka_728_90_ukr

До програми «Великого будівництва» в Черкаській області ввійшли: 5 стадіонів, 4 школи, обласний театр, спортивний комплекс в Чорнобаї, 8 приймальних відділень медичних опорних закладів і будівництво доріг. За планом Укравтодору, в Черкаській області цьогоріч буде відремонтовано та побудовано 234 км доріг державного значення, а це, в сукупності, більше, ніж за минулі п’ять років. Про це повідомив на пресконференції голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Нагадаємо, що на початку березня в Україні стартував національний проєкт з масштабної розбудови інфраструктури «Велике будівництво» — спільний проєкт президента Володимира Зеленського й Уряду. Реалізовують програму за допомогою декількох джерел фінансування: Державний фонд регіонального розвитку, державний бюджет і співфінансування з місцевих бюджетів.

За словами Романа Боднара, по всіх об’єктах уже провели тендери, наразі відбуваться підготовчі або ремонтні роботи.

«Ми намагатимемося здати в експлуатацію всі освітні заклади до 1 вересня, незважаючи на карантин. Це досить амбітні плани, тому контроль відбувається щоденно. Ми запроваджуємо онлайн-моніторинг — на кожному об’єкті буде встановлена камера і ми в будь-який момент зможемо подивитись, чи відбуваються якісь будівельні роботи. Така прискіплива увага допоможе нам вчасно здати об’єкти», — наголошує Роман Миколайович.

Очільник області зауважив, що ремонтні роботи в приймальних відділеннях та обласному драматичному театрі планують завершити до кінця 2020 року.

 

First1

Можливо Вас зацікавить