Версій злочину є декілька: прокурор та начальник поліції області про вбивство Бінусова

22127447_1964937203777244_358313337_n
unnamed

Сьогодні у стінах прокуратури начальник ГУНП у Черкаській області Валерій Лютий та прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко говорили про подальші дії стосовно події, яка трапилася учора ввечері, а саме вбивство депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова.

Нагадаємо, що Михайла Бінусова розстріляли невідомі вчора вночі біля гаражів.

- Ця подія набула великого суспільного резонансу. У Черкасах вчора близько 22:00 на території автокооперативу було вчинене навмисне вбивство. Ще вчора було зареєстровано провадження за статтею 115 частиною 2 Кримінального кодексу України. Слідчі дії ведуться і зараз. Залучені найкваліфікованіші працівники, — сказав Сергій Овчаренко.

Прокурор розповів, що версій вбивства є декілька, але він не може про них розповідати. Назвав лише такі: це вбивство може бути пов’язане із службовою діяльністю, на замовлення або з інших особистих мотивів.

Валерій Лютий розповів, що в першу чергу, після того, як стало відомо про подію, був запроваджений план «Сирена», який тривав до ранку. Також були задіяні усі служби, кінологи, експерти, представники особового складу, які оглядали територію. Наразі роботу проводять слідчі групи.

На думку Лютого, ситуація ускладнилася тим, що територія, де було вбито депутата, є безлюдною.

- Я думаю, що зловмисники готувалися до цього, — висловив свою думку Валерій Лютий.

Щодо заяви міського голови Анатолія Бондаренка про те, що він вважає, ніби прокуратура та СБУ неспроможні розкрити вбивство, тому що на його думку, знаходяться під впливом кримінального угрупування, Сергій Овчаренко зазначив, що такі заяви варто робити у відповідні служби, а не лише виносити їх на брифінгу.

Також Овчаренко зазначив, що потерпілий не звертався до віповідних установ із заявами про погрози. Нагадаємо, що і Анатолій Васильович, і депутати міськради зазначали про те, що Бінусову погрожували, сам потерпілий розповідав їм про це.

За словами Овчаренка, також будуть допитуватися всі, хто можливо мав якесь відношення до вбивства незалежно від посади цих людей.

- Правоохоронці зроблять все, що від них належить, аби розкрити цю справу. У нас є досвід у таких справах, — сказав Сергій Овчаренко.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить