«Вибачайте, якщо щось не так», — у Черкасах відспівав «Бумбокс» (фото, відео)

DSC08738
престо 728_90_ранкова кава

Вчора у ДК «Дружба народів» відбувся концерт українського гурту «Бумбокс». Соліст гурту Андрій Хливнюк презентував публіці новий міні-альбом «Голий король», до якого увійшли 6 пісень.

DSC08750

Всі тексти треків написав сам Андрій, окрім пісні «Болєльщік». Після довгих років невеселих пісень це — саундтрек-жарт, музика якої покладена на вірші поета-сатирика сучасності Артема Полежаки.

До вашої уваги уривок з пісні:

На концерті Андрій Хливнюк згадував рідні Черкаси такими, якими запам’ятав їх, коли був дитиною. Зокрема, розповів про те, як підлітком з друзями запливав на Дніпрі до так званого «бика» — бетонної плити неподалік Долини троянд.

- Слідкуйте за своїми дітьми, — порадив батькам Андрій.

DSC08724

Після завершення чергової пісні співак вирішив поспілкуватися з публікою, однак барабанщик вирішив інакше і хотів розпочати гру, але Хливнюк зупинив його словами:

- Ну дай поговорити, як вдома!

Також Андрій порівняв черкащан із галичанами, зазначивши, що останнім не вистачає самоіронії. Мовляв, черкасці тебе зустрінуть, нагодують, а коли проводжатимуть, ще й скажуть: «вибачайте, якщо щось не так». Разом із тим, Хливнюк наголосив, що черкащанам треба бути менш цинічними і злими, і що їм не вистачає добра.

Під кінець виступу, покидаючи сцену, Андрій Хливнюк нагадав, що він теж черкащанин, словами: «вибачайте, якщо щось не так».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить