Вибори 2020: як дотримуються карантинних обмежень на дільницях у Черкасах

vybory
besplatka_728_90_ukr

На виборах міського голови Черкас у день голосування 22 листопада зафіксували порушення карантинних заходів. Про це повідомляють на сторінці «Черкаси Комітет виборців України» у фейсбуці

На виборчій дільниці 711014 ТВК забезпечила 25 масок і пляшку антисептика. Адміністрація школи№9, де знаходиться дільниця, додатково видала маски, термометр та три пляшки антисептика. Рукавички члени ДВК купували самостійно.

На ВД 711002 маски та рукавички всі члени ДВК принесли свої. Антисептик теж надала школа, де знаходиться приміщення дільниці.

На ВД 710977 члени ДВК скаржиться, що в них немає термометра, а замість антисептика їм видали пляшку з-під мінералки з невідомо якою рідиною і вони бояться нею користуватися.

На ВД 711020 члени ДВК своєрідно підійшли до створення окремих кабінок для голосування осіб з ознаками ГРВі і позначили їх червоною шторкою.

На виборчій дільниці 711087 зафіксували роздачу масок від невідомої благодійної організації.

Маски привезли машиною. Намагались роздавати на території дільниці, але спостерігачі змусили покинути приміщення, тому роздають на вході. Людина, що привезла маски представилась представником преси і повідомила, що це волонтерський проєкт. Місцевий представник поліції сказав, що порушень не бачить, посвідчень у волонтерів немає.

«Карантинні заходи здебільшого дотримані, хоча більшість ДВК забезпечена тільки самим мінімумом засобів протиепідеміологічного захисту. В окремих випадках члени комісій доволі формально та вибірково підходять до здійснення температурного скринінгу. На окремих дільницях немає окремої кабінки для голосування осіб з ознаками ГРВі. Не завжди і не регулярно відбувається вологе прибирання і провітрювання приміщення для голосування. Частина виборців та членів виборчих комісій носять маски неналежним чином та не дотримуються безпечної дистанції», — кажуть в КВУ.

First1

Можливо Вас зацікавить