Відкриття ЦНАПу, ремонт школи і Будинку культури: як розвивається селище Ірдинь Білозірської ОТГ

DSC04156
престо 728_90_ранкова кава

У селищі міського типу Ірдинь відбулося відкриття віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Білозірської ОТГ. Участь у створенні цього проекту взяли українські та шведські експерти. Завдяки створенню віддаленого робочого місця тепер жителі селища отримуватимуть доступ до якісних послуг в форматі «єдиного вікна». 

DSC04134

У віддаленому робочому місці адміністратора ЦНАПу буде надаватися 61 послуга, крім того, там можна буде отримати повні консультації та допомогу в оформленні документів по всім адмінпослугам ЦНАПу Білозірської ОТГ, а їх більше 160. Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади. Такі відомості про надання послуг озвучив під час офіційного відкриття Володимир Міцук, голова Білозірської ОТГ.

DSC04071

«Ми маємо прекрасний офіс віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг в селищі Ірдинь завдяки програмі «U-LEAD з Європою». Я вдячний експертам Програми за інституційну та матеріальну допомогу, а також за навчання працівників Білозірського ЦНАПу, адже тепер ми зможемо надавати якісно новий рівень сервісу громадянам», — додав Володимир Павлович.

Під час відкриття ЦНАПу було зазначено, що в рамках співпраці з Програмою працівники Білозірського ЦНАПу пройшли цикл тренінгів, створений провідними українськими та шведськими експертами для працівників ЦНАПу в ОТГ. Варто заначити, що багато уваги в навчальній програмі присвячено темі гендерної рівності: майбутні працівники ЦНАПу знайомилися з цим питанням в рамках окремого модуля. А вже власне на відкритті ЦНАПу учасникам були врученні сертифікати, які засвідчують їхню кваліфікацію.

DSC04126

DSC04120

За словами старости селища Ірдинь Олександра Леонтійовича, напередодні відкриття в громаді були проведені заходи з інформування жителів про особливості роботи ЦНАПу, його переваги, права та обов’язки працівників та споживачів послуг.

DSC04092

«Центр доступний для людей з інвалідністю. У приміщенні обладнаний дитячий куточок та куточок, де кожен може навчитися користуватися комп’ютером чи просто використовувати його під час роботи. А також уже в день відкриття пройде перша реєстрація документів мешканця селеща міського типу Ірдинь», — відмітив пан Олександр.

DSC04149

DSC04153

DSC04154

Розповів староста і про ще одні зміни, які відбулися в громаді, зокрема, у Ірдинському НВК. Незважаючи на те, що у школі навчаються лише 80 учнів, школа функціонує. За словами старости Ірдиня, школа об’єднана із дитячим садочком, таким чином створений НВК.

- Була думка щодо підвезення учнів до опорної школи, але ця дорога займає довгий відрізок часу, оскільки це 25 кілометрів. Зараз ми відремонтували ґанок школи, поміняли вікна по всій будівлі, а також змінили вікна в їдальні. Також у планах є створення дитячого табору для дітей із всієї ОТГ, — говорить пан Олександр.

DSC04176

DSC04173

Відреставрований і місцевий Будинок культури, де перекрито дах та замінені вікна, а також проведена вода до приміщення. Наразі у БК розміщується бібліотека на 200 місць. Зокрема, староста Ірдиня повідомив, що свої функції Будинок культури змінив за зразком європейських країн, оскільки заклад надаватиме різносторонні послуги для жителів селища міського типу.

DSC04182

Окрім того, за словами старости громади, робота над удосконаленням населеного пункту буде продовжуватися, адже працювати ще є над чим.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить