Відомі імена депутатів Черкаської міської ради (ПЕРЕЛІК)

Депутати не зібралися на позачергову сесію, щоб звільнити Бордунос і Нищика
besplatka_728_90_ukr

Черкаська територіальна виборча комісія оголосила імена депутатів, які проходять до міської ради.

Читайте також: Хто став депутатом Черкаської обласної ради (СПИСОК)

Найбільше мандатів – по вісім – набрали кандидати від партій “Слуга народу” та “За майбутнє”. Сім мандатів у “Європейської солідарності””, шість – у “Голосу”, п’ять – у “Черкащан”, по чотири – у “Батьківщини” та ОПЗЖ, пише 18000.

“Слуга Народу”

  • Мойсієнко Василь Миколайович (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, перший проректор);
  • Мелікова Оксана Петрівна (підприємець, голова комітету самоорганізації населення “Богданівський”);
  • Прядка Сергій Миколайович (тимчасово не працює);
  • Абрамова Карина Сергіївна (КНП ЧОЛ ЧОР “Перинатальний центр”, лікарк-інтерн акушер-гінеколог);
  • Котолуп Юрій Юрійович (ПСП “Ньютон-Консалтинг”, директор);
  • Волошин Анатолій Іванович (голова комітету самоорганізації населення мікрорайону “Зелений”);
  • Мкртчян Араік Рафікович (підприємець);
  • Дудка Сергій Володимирович (Товариство з обмеженою відповідальністю “Фабрика агрохімікатів”, менеджер зі зв’язків з громадськістю).

Політична партія “За майбутнє”

  • Бондаренко Анатолій Васильович (Черкаська міська рада, міський голова);
  • Мушієк Андрій Михайлович (підприємець);
  • Шевченко Геннадій Юрійович (відділ “Патронатна служба” Черкаська міська рада, помічник міського голови);
  • Агапова Олена Михайлівна (Приватне підприємство “Енерголаб”, юрист-консультант);
  • Тронц Тимофій Володимирович (Комунальне некомерційне підприємство “Перша Черкаська міська лікарня” Черкаської міської ради, директор);
  • Моторний Роман Васильович (підприємець);
  • Гладкий Георгій Анатолійович (підприємець);
  • Майборода Любов Володимирівна (Черкаська міська рада, головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я).

Політична партія “Голос”

  • Євпак Віктор Миколайович (підприємець);
  • Друмашко Володимир Григорович (підприємець);
  • Валенчук Павло Павлович (підприємець);
  • Івашкова Надія Євгенівна (АО “Івашкова, Купченко і партнери”, керуючий партнер);
  • Холупняк Катерина Олександрівна (Черкаський державний бізнес-коледж, викладач);
  • Шмиголь Сергій Олегович (підприємець).

ВО “Черкащани”

  • Беззубенко Віктор Анатолійович (Черкаська міська організація ВО “ЧЕРКАЩАНИ”, секретар ради);
  • Сухарьков Іван Васильович (ПрАТ АЗОТ, начальник відділу інтегрованої системи менеджменту);
  • Казарян Нарек Петросович (підприємець);
  • Буряк Світлана Вячеславівна (підприємець);
  • Саліна Юлія Іванівна (підприємець).

Політична партія “Європейська солідарність”

  • Кудактін Сергій Вікторович (Товариство з обмеженою відповідальністю “ОЛЄКС-ГРУП”, директор);
  • Рубан Сергій Леонідович (Черкаська територіальна організація Політичної Партії “Європейська Солідарність”, керівник Секретаріату);
  • Савенко Олександр Сергійович (Комунальне підприємство “Черкаська служба чистоти”, перший заступник директора);
  • Красюк Віталій Анатолійович (Приватне акціонерне товариство “Лебединський насінневий завод”, керівник відділу торгових операцій);
  • Батир Руслан Анатолійович (Черкаська міська рада, заступник директора Департаменту житлово-комунального комплексу);
  • Шабатура Сергій Володимирович (підприємець);
  • Бандура Інна Валеріївна (Товариство з обмеженою відповідальністю “Оберіг 2010”, директор);

ВО “Батьківщина”

  • Діскант Роман Володимирович (підприємець);
  • Тренкін Юрій Васильович (підприємець);
  • Мельник Олексій Олексійович (КП “ЧЕЛУАШ”, директор);
  • Темченко Юлія Сергіївна (Черкаська дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка, директор).

ОПЗЖ

  • Кашко Олег Миколайович (Черкаська регіональна організація Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, керівник Секретаріату);
  • Погостінська Юлія Олександрівна (ТОВ “Телерадіокомпанія “ВІККА”, генеральний директор);
  • Замирайло Олександр Анатолійович (підприємець);
  • Левицький Ярослав Євгенійович (ПрАТ “Черкаський КХП”, директор).

Із попереднього складу міської ради переобралися лише п’ять депутатів. Депутати що переобралися:

  • від ВО “Батьківщина” – Юрій Тренкін, Роман Діскант та Олексій Мельник;
  • від “Черкащан” – Іван Сухарьков;
  • від “Європейської солідарності” – Олександр Савенко.

Крім того, у разі перемоги у другому турі виборів мера місце Анатолія Бондаренка займе ще одна депутатка – Олена Шевченко. У разі перемоги Віктора Євпака наступним у списку буде Олександр Задніпряний.

First1

Можливо Вас зацікавить