Відомий співак з Черкас взяв участь у соціальному ролику до Дня Гідності та Свободи (ВІДЕО)

Відомий співак з Черкас знявся у соціальному ролику до Дня Гідності та Свободи (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Відомий співак з Черкас і фронтмент гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк взяв участь у зйомках соціального ролику до Дня Гідності та Свободи, який відзначають 21 листопада. Відповідне відео опублікувало Міністерство культури, молоді та спорту України.

- Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують і ми вільні творити своє майбутнє, — йдеться у відео.

Варто зазначити, що у зйомках соціального ролику взяли участь: фронтмени гуртів «Бумбокс» Андрій Хливнюк та «Антитіла» Тарас Тополя, олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, журналіст Юрій Макаров. кіборг Руслан Боровик, в’язень Кремля Володимир Балух, режисер Ахтем Сеітаблаєв, науковець і в’язень російських бойовиків на Донбасі Ігор Козловський, голкіпер Олександр Шовковський, , художник Олександр Ройтбруд, вдова Героя України Олега Міхнюка Ірина.

Для довідки:

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначають щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначали 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках. 13 листопада 2014 року експрезидент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи.

First1

Можливо Вас зацікавить