Відомий телеведучий з Черкащини розповів як за три тижні зйомок схуднув на 7 кг

ostapchuk
besplatka_728_90_ukr

Телеканал «1+1» продовжує роботу над новим кулінарним реаліті-шоу «Король десертів», в якому талановиті кондитери з усієї України змагатимуться у створенні кулінарних шедеврів. Ведучий проекту Володимир Остапчук в ексклюзивному інтерв’ю журналу «Теленеделя» розповів про власний кулінарний талант, схуднення під час зйомок кулінарного проекту і труднощі, пов’язані з цим, пише «Про все«.

- Знаєте, що найскладніше в цьому реаліті-шоу? Чи не їсти солодкого! Все дуже смачно і красиво. І коли ти за день бачиш десятки кілограмів десерту, утриматися від спокуси неймовірно важко. Але треба ж мати гарний вигляд, так що намагаюся стримувати себе, — коментує ведучий. — Для глядачів кожен епізод проекту стане святом, тому що таких неймовірних десертів вони ще не бачили. Ну, і драми у нас вистачає — в ефірі будуть й інтриги, і пристрасть, і конкуренція. Мені доводиться все це згладжувати, періодично грати роль жилетки, в яку учасники можуть поплакатися.

Цікаво, що в той час, як Володимира кожен день на знімальному майданчику оточували апетитні десерти, він намагався худнути:

- За три тижні зйомок я схуднув на 7 кг. Напевно, худну за учасників. А якщо серйозно, просто харчуватися почав по-іншому. У нас щільний робочий графік, перерви невеликі — не завжди виходить їсти вчасно і правильно. Тому одна компанія з доставки їжі з кращим, не побоюся цього слова, дієтологом країни Наталією Самойленко, спеціально для мене, під мою кількість калорій, розробила меню.

Ведучий також розповів, які страви вважає своїми коронними:

- Якщо говорити про десерти, то це суфле. А якщо мова йде не про солодке, тоді я — герцог борщу. Наш проект спрямований на те, що десерти — це не обов’язково дорого, по-чудернацьки і з нереальної кількості дивних французьких інгредієнтів. Моє суфле, наприклад, готується з п’яти інгредієнтів, і вони знайдуться на кухні кожної господині.

Крім того, молодий тато Володимир Остапчук розповів, як змінилося його життя після народження другої дитини:

- Пару днів тому зустрічався зі знайомим, у якого дочка приблизно такого ж віку, як мій син. Треба було бачити, як ми спілкуємося між собою! Запитуємо один у одного: «А як ви ростете? Як спите? Що з цим робите? Скільки набираєте?». Комусь може здатись дивним, що двоє дорослих чоловіків розмовляють про коліки і памперси. Але мені подобається бути татом. Я абсолютно спокійно можу заколисати Евана, переодягнути, пов’язати слінг і піти з ним на прогулянку.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить